Ukupno: 6101999

Nagrade najboljima na Svečanoj sjednici
Autor: Valentina Čurčić, 20. 6. 2017.

13. lipnja 2017. naša je Škola proslavila svoj dan. Proslava Dana Škole započela je svečanom sjednicom Učiteljskog vijeća u Gradskom kazalištu na kojoj su dodijeljene nagrade i priznanja svim učenicima koji su marljivo i vrijedno radili tijekom godine i na različitim natjecanjima i natječajima osvajali prva mjesta i nagrade.

Za sportske uspjehe nagrađene su atletičarke i ženska malonogometna ekipa te učenik koji je na Sportskim igrama mladih izborio sudjelovanje na državnoj razini Igara.

KROS – Državno natjecanje: Marija Samardžić, Martina Obradović, Katarina Babić, Monika Sabljić

ŽENSKA MALONOGOMETNA EKIPA – županijsko natjecanje: Klara Krmpotić, Antonia Klapšić, Sara Banožić, Nika Mirosav, Martina Obradović, Ema Kovačević, Ivana Vuković, Jelena Gavrić, Klara Jurišić, Valentina Kristić, Dora Pipek, Elena Kormanjec, Marija Stjepić

Matej Perić, SPORTSKE IGRE MLADIH, utrka na 60 m 1. mjesto

Učenici koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima i osvojili jedno od prva tri mjesta također su nagrađeni prigodnim nagradama:

Leon Rakić, 2. mjesto na natječaju KREATIVNI I NEOVISNI, ategorija likovni rad

Anamarija Subić, 3.mjesto na natječaju KREATIVNI I NEOVISNI, kategorija likovni rad

Josip Pavlović i Luka Brus, 2.mjesto  na natječaju KREATIVNI I NEOVISNI, kategorija film

Međunarodno matematičko natjecanje KLOKAN BEZ GRANICA: Maria Šango, Erika Mikić, Filip Filić, Bruno Bušić, Egon Hajpek

Magdalena Škvorc, literarni rad predložen za državnu razinu smotre LiDraNo 2017.

Karlo Bleiziffer, 2.mjesto na natjecanju – izložbi LIK 2017.

TEHNIČKA KULTURA, županijsko natjecanje, 3.mjesto: Gabrijela Jurić (modelarstvo i maketarstvo), Martina Obradović (obrada materijala), Filip Matošević (elektrotehnika), Đurđica Pelcl (modelarstvo uporabnih tvorevina), Kristijan Bošnjak (automatika)

Anđelko Prskalo, 3.mjesto iz informatike (osnove informatike)

Antonija Matraković, 3.mjesto iz fizike i hrvatskoga jezika; literarni rad pohvaljen i uvršten u zbirku radova na Trećem literarno-likovnom natječaju „Zeleno srce kuca za nas“

TEHNIČKA KULTURA, županijsko natjecanje, 2.mjesto: Darian Begović (strojarske konstrukcije), Lorena Lipovac (obrada materijala), Luka Miličević (elektrotehnika); Kruno Lokmer, 2. mjesto iz informatike (Logo 5)

Vanessa Vinković, 2.mjesto iz informatike; među 10% najboljih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR

Nina Pavić, 2.mjesto iz informatike

Karlo Bleiziffer, 2.mjesto, robotika 4.kolo; 3.mjesto iz tehničke kulture (fotografija)

Učenička zadruga Pčelice, 2.mjesto, županijska smotra; poziv na državnu smotru

David Matijanić, 1.mjesto iz engleskog jezika i informatike; 6.mjesto na državnom natjecanju Logo liga; među 10% najboljih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR (8.mjesto); 1.mjesto u 4.kolu robotike

Egon Hajpek, 1.mjesto iz kemije i biologije; 2.mjesto iz matematike; 3.mjesto u 4.kolu robotike

Marin Francuz, 1.mjesto iz tehničke kulture

Lana Radošić, 1.mjesto iz informatike; 2.mjesto u Logo ligi; 3.mjesto u 1.kolu robotike; 2.mjesto u 4.kolu robotike; 3.mjesto iz matematike

Erik Hajpek, 1.mjesto u 1.kolu robotike; 2.mjesto u 4.kolu robotike; 2.mjesto iz matematike; 3.mjesto iz informatike

Paula Majetić, 1.mjesto u 4.kolu robotike

Marin Francuz, Državno natjecanje iz tehničke kulture

David Matijanić, Državno natjecanje iz informatike, 3.mjesto; Lana Radošić, Državno natjecanje iz informatike

Egon Hajpek, Državno natjecanje iz biologije

Učenikom godine proglašen David Matijanić iz 8.b razreda, a ponosom generacije Leon Rakić iz 8.c razreda.

Za odličan uspjeh tijekom svih osam godina osnovnoškolskog obrazovanja nagradu su dobili učenici osmih razreda:

8.a: Borna Belunjak, Luka Brus, Hana Ivanković, Ema Novak, Ana Mikić

8.b: Ante Ilić, David Matijanić, Tamara Žuljević, Lara Rich, Sara Maurus, Leo Bubak, Jelena Bošnjak

8.c: Ivana Galić, Dora Lovrić, Ema Matoković,Antonija Matraković, Anđelko Prskalo, Leon Rakić, Ivan Šango

8.d: Josip Boro, Marin Francuz, Jelena Ivančič, Ana Letinić

Antonija Matroković zahvalila se u ime svih nagrađenih učenika prigodnim riječima. Bio je to ujedno i oproštaj osmaša od osnovne škole.