Sat |
Od... do... | Odmor |
PRIJE PODNE | ||
1. | 08.00 - 08.45 | 5 |
2. | 08.50 - 09.35 | 10 |
3. | 09.45 - 10.30 | 15 |
4. | 10.45 - 11.30 | 5 |
5. | 11.35 - 12.20 | 5 |
6. | 12.25 - 13.10 | |
POSLIJE PODNE | ||
1. | 13.30 - 14.15 | 10 |
2. | 14.25 - 15.10 | 15 |
3. | 15.25 - 16.10 | 5 |
4. | 16.15 - 17.00 | 5 |
5. | 17.05 - 17.50 | 5 |
6. | 17.55 - 18.40 |
Ponedjeljak, 5. siječnja 2015.
R.br |
Naziv aktivnosti |
Vrijeme |
Ime i prezime nositelja - učenika |
Učitelji suradnici |
1. |
Priroda i društvo |
9.00 |
Marko Fumić 3.a |
Ružica Suton |
2. |
Globalno zatopljenje |
9.00 |
Marko Flajsig 8.b i Stjepan Katić 8.b |
Danijela Stanić |
3. |
Lektirni kviz |
10.00 |
Jelena Bošnjak 6.b, Klaudija Krstanović,6.b |
Biljana Marković |
4. |
NP Hrvatske |
10.00 |
Karlo Maček 8.b |
Ana Pejković |
5. |
Drvene igračke |
10.00 |
Karla Zečević 5.a, Petra Zečević 5.a, Jana Mustapić 5.a |
Neven Marković |
6. |
„Kod Maja“ |
10.30 |
Marko Flasig 8.b |
Martina Lovrić |
7. |
Arheologija za učenike |
11.00 |
Mirta Topalušić 8.a, Ana Matoković 8.a |
Goran Đurđević |
8. |
Znanost u prvoj polovini 20.st |
11.30 |
Filipa Grgurić 8.b |
Goran Đurđević |
Srijeda, 7. siječnja 2015.
R.br |
Naziv aktivnosti |
Vrijeme |
Ime i prezime nositelja - učenika |
Učitelji suradnici |
1. |
Mali matematičari |
9.00 |
Erik Hajpek 3.a |
Ružica Suton |
2. |
Mali nogomet |
10.00 |
Matej Perić 2.a |
Elvira Baričevac |
3. |
United Kingdom |
10.00 |
Ivan Šango 6.c |
Jelena Pavlović |
4. |
Egipat |
10.00 |
Iva Salajić 5.b, Ema Budim 5.b, Jelena Gavrić 5.b |
Klaudija Gašpar |
5. |
Dramske radionice |
10.00 |
Dramska grupa |
Mirjana Bajić i Valentina Mirković |
6. |
Ujedinjeno kraljevstvo |
10.00 |
Ivan Šango, 6.c |
Jelena Pavlović |
7. |
Modelari |
10.30 |
Đurđica Pelcl 5.b |
Renata Marinić |
8. |
Imena ulica Požege nekad i sad |
11.00 |
Karlo Maček 8.b |
Goran Đurđević |
9. |
Španjolski građanski rat |
11.30 |
Stjepan Klapšić 8.b |
Goran Đurđević |
10. |
Piramide |
11.00 |
Jura Starčević 7.d |
Klaudija Gašpar
|
Četvrtak, 8. siječnja 2015.
R.br |
Naziv aktivnosti |
Vrijeme |
Ime i prezime nositelja - učenika |
Učitelji suradnici |
1. |
Zimska škola Fizike |
9.00 |
Luka Jengić 8.b |
Antun Dokoza |
2. |
Mali svirači |
9.00 |
Patrick Tomljanović 3.a |
Ružica Suton |
3. |
Božićni običaji u UK |
9.00 |
Lucija Brus 7.a i Jakov Budimir 7.a |
Silvija Crljenica i Martinija Prgomet |
4. |
Dramske radionice |
10.00 |
Dramska grupa |
Mirjana Bajić i Valentina Mirković |
5. |
Zimski sat šaha „ Baby chess“- šah u parovima |
10.00 |
Egon Hajpek 3.a i Erik Hajpek 5.d |
Tomislav Hajpek |
6. |
Grčka mitologija |
10.00 |
Ana Gotovac 5.b, Elena Kormanjec 5.b |
Klaudija Gašpar |
7. |
NDH |
11.00 |
Karlo Maček 8.b i Stjepan Klapšić 8.b |
Goran Đurđević |
8. |
Spavanje, budnost i aktivnost mozga |
11.00 |
Barbara Soldo 8.b i Maja Mustapić 8.b |
Danijela Stanić |
Petak, 9. siječnja 2015.
R.br |
Naziv aktivnosti |
Vrijeme |
Ime i prezime nositelja - učenika |
Učitelji suradnici |
1. |
Film (Kino) Biblijski kviz |
9.00 |
Vjeronaučna grupa – Ana Krmpotić 8.e i Karla Januš 8.e |
Ana Marija Biršić Glibo |
2. |
Zaplešimo |
9.00 |
Michelle Martinović 3.a |
Ružica Suton |
3. |
Zanimljivosti o psima haski, polarna svjetlost, tundra i sobovi |
10,00 |
Boris Radojko, Lovro Glasnović, Leona Zima i Sara Parić 4.a |
Irena Topalušić |
4. |
Arheološka grupa |
11.00 |
Arheološka grupa |
Goran Đurđević |